צוות הנהלה

אחד מאנשי ה-IT והטלקום המנוסים בישראל (יותר מ-20 שנות ניסיון במשולב). כיהן בתפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק, שימש בתפקידו האחרון כמנכ”ל חברת D.B.Q, שביצעה את פרויקט איכות והשבחת הנתונים בתיקיהם של עמיתי קרנות הפנסיה הוותיקות (“עמיתים”). לפני כן, כיהן כסמנכ”ל טכנולוגיות בבזק בינלאומי. רוני שדה הנו בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין.

 

רוני שדה

מנכ”ל החברה

09-7476000

ronnies@medone.co.il

לאלי מטרה  מעל 16 שנות ניסיון בניהול מכירות, פיתוח עסקי ושיווק של פתרונות תוכנה מתקדמים באירופה, המזרח התיכון, ואפריקה (EMEA). לפני כן, עבד אלי ב-Mutek, Veritas ו-Ransys. במהלך עבודתו אלי צבר ניסיון רב במגזר הארגוני, עבודה עם חברות בתחום תקשורת, בנקאות, ביטוח, וגופים ממשלתיים.

אלי מטרה

סמנכ"ל שיווק ומכירות

054-5839483

elim@medone.co.il

לארז צבי ניסיון של מעל 10 שנים בתחום הכספים. עד מינויו לסמנכ”ל הכספים שימש ארז צבי ככלכלן בכיר בחברה ומנהל כספים. קודם לכן עבד בחברת ק.ה.ל קרנות השתלמות של בנק דיסקונט ובנק לאומי במחלקת השיווק כאנליסט. לארז תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

ארז צבי

סמנכ"ל כספים

052-2454019

erez@medone.co.il

ליאור אחראי על הפיתוח העסקי ב- MedOne וכניסה לתחומי פעילות חדשים. לליאור ניסיון מקצועי של כ-18 שנה בתפקידי פיתוח עסקי ומכירות בארץ ובעולם. לפני הגעתו ל- MedOne כיהן בתפקידי פיתוח עסקי באמדוקס ישראל ובתפקידי מכירות באמדוקס קנדה. לפני כן כיהן כמנהל אגף פיננסי ציבורי ואחראי על יחידת רווח והפסד בחברת טלדור. ליאור רוזנטל הנו בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

 

ליאור רוזנטל

סמנכ"ל פיתוח עסקי

054-2374749

liorr@medone.co.il

גיל הינו בוגר הטכניון, הפקולטה למדעי המחשב בתואר הנדסת מערכות מידע ובעל 20 שנות ניסיון בתחום ה IT.

בתפקידיו האחרונים עבד גיל כמנהל מערכות מידע בחברה לפיתוח תוכנה וכמנהל תשתיות מחשוב ב- HP SaaS. בתפקידו זה היה אחראי על פעילות ענן פרטי הפרוס על פני 3 יבשות ומשרת מאות לקוחות Enterprise  של HP.

 

גיל שני

CTO Cloud

052-5306034

gils@medone.co.il

כבר למעלה מ-12 שנים שטלי הררי מובילה ומנהלת את כלל הפעילות הפרויקטלית אל מול לקוחות MedOne. במסגרת תפקידה אחראית הגברת הררי על הניהול התקציבי וסגירת חוזי התקשרות. טלי הררי הנה בעלת תואר ראשון בניהול אוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית.

טלי הררי

מנהלת אגף פרויקטים

052-4476958

tali@medone.co.il

אלכס שטיינברג, בעל ניסיון של למעלה מ-12 שנים כמנהל פרויקטים ואבטחה. במסגרת תפקידו,  מנהל מעקב אחר ביצוע של פרויקטים הקשורים ללקוחות קיימים וחדשים. תחת אחריותו נמצא כלל מערך האבטחה של החברה הכולל את המערך הפיזי והאלקטרוני/ממוחשב במתקני החברה. בנוסף, אחראי על תחומי האיכות ושעת החירום בחברה. אלכס הנו בעל תואר ראשון במנהל עסקים ממכללת רופין.

 

אלכס שטיינברג

מנהל פרויקטים ואבטחה

052-3364626

alexs@medone.co.il

אריק הירש שירת למעלה מ-15 שנות בצבא הקבע, בין היתר, כמנהל בכיר במערך האדמיניסטרטיבי של חיל הים. במסגרת תפקידו ב-MedOne, אריק אחראי על תפקודם השוטף של מתקני האירוח במרכז, מערך התפעול וניהול ופיקוח של מערך קבלני וספקי המתקנים.

אריק הירש

מנהל תפעול מתקנים

052-3861001

aric@medone.co.il

ורד בן-נון עבדה בתפקידה האחרון כסופרווייזר בכירה בחברת Data Pro-Proximity, המתמחה בשיווק ישיר. ורד היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת המונים ממכללת ספיר ובוגרת תואר שני במנהל עסקים מהמכללה למנהל.

ורד בן-נון

מנהלת שיווק

052-4004442

vered@medone.co.il

 

מבנה ארגוני

בעלי מניות
קבוצת ימקום – משקיעים פרטיים

 

09-7476000 רחוב הנגר 6א, הוד השרון - תנאי שימוש

כל הזכויות שמורות ל- MedOne © 2017

facebook google+ google+