ארכיטקטורה

ארכיטקטורה
ארכיטקטורה

רכיבי הענן

שרתים פיזיים ותקשורת נתונים

פלטפורמת הענן של MedOneCloud מתבססת על הטכנולוגיות המתקדמות ביותר של CISCO ובינהן: טכנולוגייתHPC  ייחודית הנותנת מענה ייחודי לעומסי עבודה מקבילים; פתרונות SDN (ACI); שרתי UCS; רכיבי תקשורת מסדרת Nexus 9000;  Cisco ASR ופתרונות היברידיות של-Inter Cloud Fabric מבית סיסקו.

וירטואליזציית שרתים

למימוש תשתית וירטואליזציה, MedOne נסמכת על טכנולוגיית ה-Hypervisor של VMware התומכת בגרסאות מגוונות הן של שרתי מיקרוסופט והן של שרתי LINUX שונים. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות מבית VMware, כגון HA ו-DRS, מאפשרות שרידות מרבית וויסות של משאבים פיזיים לשירותים הצורכים אותם. טכנולוגיות אלו מהוות בסיס ליכולת לספק שירותי ענן איכותיים ומתקדמים.

התקני אחסון

התקני אחסון הנתונים של MedOne נסמכים בעיקר על משפחת VNX של EMC. פתרונות VNX מאופיינים בשרידות גבוהה, ביצועים מעולים ויכולות מרשימות בתחום ההצפנה. הפתרון מאפשר בחירה בשילוב בין 3 רמות ביצועים לכל GB אחסון.

כמו כן, MedOne עושה שימוש ברכיבים מתקדמים שלNetApp  המאפשרים אחסון משני או אחסון חסכוני.

איזון עומסים

למתן מענה ארכיטקטוני לאיזון עומסים בכל אחת משכבות התוכנה (שרתי WEB, שרתי גישה, שרתי טרנזקציה וכיו”ב). MedOne נסמכת על טכנולוגיית ה-Application Delivery Controller מבית  F5 VIPRION.

פתרונות אלה מאפשרים יציבות לנגישות אפליקטיבית ומענה להתפרצויות של היקפי צריכה לא צפויים. הפתרונות מתמחים בהפחתת העומסים הקשורים בתעבורה מוצפנת – SSL –  המאפיינת תעבורת ענן-ארגון.