פתרונות ענן – MedOneCloud

 

חברת MedOne שצברה ניסיון באפיון, תכנון, הקמה, תפעול שוטף וניהול של מתקני Data Centers מהמתקדמים ביותר במזרח התיכון, הביאה לישראל פלטפורמת ענן ציבורי מקומי MedOneCloud עם שירותי ענן נרחבים לחברות האנטרפייז  בישראל.

אבטחת מידע – התאמה מלאה לתקנים בינלאומיים מחמירים ביותר ולהנחיות הרגולטור בישראל כגון: ISO27001, ISO27799, ISO27017, HIPAA, PCI DSS, תקנות בנק ישראל ועוד.

רשת בינלאומית – פלטפורמת הענן של MedOneCloud מהווה חלק אינטגרלי מרשת עננים סטנדרטית בפריסה עולמית – OneCloud – ומאפשרת הקצאת משאבי מחשוב באופן עצמאי בישראל ובכל אזור בעולם והתנהלות חשבונאית אחודה ב-₪.

המשכיות עסקית – MedOneCloud יחד עם Dimension Data  מספקות מגוון פתרונות להבטחת המשכיות עסקית כנדרש על ידי הרגולטור בישראל ומבטיחה ללקוח שקט נפשי ביישום שירותי מחשוב הענן.

איכות ושרידות – תשתית הענן של MedOneCloud מתבססת על הטכנולוגיות המובילות בעולם, ומאפשרת קבלת הביצועים הטובים והבטוחים יותר.

תמיכה טכנית – מוקד תמיכה טכנית מקצועי 365*7*24, המספק שירות בעברית ובאנגלית עבור כל פלטפורמות הענן (בארץ ובעולם) ברשת העננים הגלובלית.

One Stop Shop – קבלת כל שירותי האירוח והמחשוב מגורם מקצועי אחד החל מאיפיון תצורת הפתרון, דרך הטמעת המערכות ועד קבלת התמיכה הטכנית הטובה ביותר.

לשם כך בחרה MedOne לחבור לחברת Dimension Data  הגלובאלית, חברת בת של NTT – חברת הטלקום הגדולה בעולם. חברת Dimension Data מספקת שירותי ענן מתקדמים ואיכותיים ליותר מ-6,000 ארגונים ב-58 מדינות וברשותה עשרות מרכזי ענן פעילים, באמצעות כ-26,000 עובדים ובשיתוף פעולה עם כ-200 שותפים עסקיים בעולם.

שותפות זו מאפשרת גם לארגונים בישראל להיכנס בהדרגה ובבטחה לעולם מחשוב הענן עם MedOneCloud שמחד, בקיאה ומנוסה במרכוז תשתיות IT ואבטחת שרידותן ומאידך, אינה מוטה לכיוונו של אף ספק תוכנה.

השותפות עם Dimension Data מאפשרת ל-MedOneCloud לספק את הפתרונות האיכותיים ביותר.

בין פתרונות הענן שאנו מספקים כלולים:

שרותי מיחשוב ענן (Public & Hybrid) – המותקנים בשני אתרים בישראל המספקים SLA של 99.999% זמינות בשנה (הגבוה ביותר בעולם).

פורטל Self Service – הקצאת משאבי מחשוב, אחסון, גיבוי, תשתיות תקשורת ואבטחת מידע בזמן אמת ובאופן עצמאי מפורטל ייעודי, המאפשר גמישות מרבית בהתאמת השירותים הנדרשים על פי צרכי הלקוח.

פתרונות ענן - MedOneCloud

 

מה מוכרים ?

שירות מפוי מצב קיים ותכנון הגירה חלקית או מלאה של מערכות מחשוב לסביבת ענן ציבורי שירות כימות של היקפי שימוש ובניית תשתית כלכלית לחיזוי צריכה.

קישור ייעודי בין תשתיות IT מקומיות On Premise לתשתיות מחשוב ענן, לרבות תכנון אבטחת מידע Hybrid Cloud

תיכנון ביזור עומסים – NLB – ושרידות (Clustering, Backup, DR)

שכבה ניהול הומוגנית המשלימה את הניהול הפרטני של הלקוח בתרחישים לפי דרישה

פלטפורמת הניהול

פלטפורמת הניהול מאפשרת לארגונים לשלוט בהוצאות התשתית שלהם, ובכך לאפשר ללקוחותיהם התמקדות בפעילות הליבה של הארגון. הסרת מחסום ההטמעה העוסק בעלויות הכרוכות ברכש, יישום ותחזוקת התשתיות, מאפשר הקטנת פרק הזמן להפקת הערך המקסימלי ביותר משירותי הענן. מעבר לכך, פלטפורמת הניהול מספקת לארגונים רמת בטחון גבוהה בביצועים ובזמינות עקביים, המשויכים לספק ענן גלובאלי כ-Dimension Data ו-MedOne.

חליפת שירותי ייעוץ

אנו ב-MedOne יודעים להוביל אותך בבטחה החל מהצעד הראשון אל עבר חזון הענן שלך באמצעות חבילות ייעוץ ממוקדות העוסקות בסקר אתר, מיפוי פערים, הגירת תשתיות, ניהול צמיחה וצריכה, אופטימיזציה וניהול. נשמח לעמוד לרשותך בעזרת מהנדסים מומחים מהשורה הראשונה להשגת ערך מירבי עבורך.

תיאור הפתרון

סל הפתרונות של MedOneCloud לשילוב תשתיות ענן במרקם ה-IT הארגוני, מיועד לארגונים גדולים וקטנים בין אם הם לקוחות ישירים ובין אם הם חברות שירותים העוסקות בתיווך וניהול תשתיות ענן. פיסות הענן של MedOneCloud יכולות לנוע על כל הקשת הטופולוגית החל משרתים בודדים בסביבות מבודדות עבור בסביבות שיתופיות למחצה – ענן קהילתי, וסביבות היברידיות וכלה בענן ציבורי:

 

Paas


1. MedOneDR

Replication from any Source

 MedOneDR נבנה בקפידה על מנת לאפשר גמישות מקסימלית ללקוח.

הפתרון תומך בשרתי X86 – Windows או Linux, פיסיים או וירטואליים ללא תלות בתשתית הווירטואליזציה עליה יושבים השרתים. שרתי המקור יכולים להיות ממוקמים בסביבת הלקוח או בכל תשתית ענן אחרת.
הפתרון מבוסס על Agent המותקן על שרת המקור, אשר משדר לענן בצורה סדרתית את השינויים בבלוקים.

 

Near Zero RPO & RTO

מנגנון שכפול הנתונים היעיל של MedOneDR, יחד עם אפשרויות הניהול והאוטומציה, מאפשרים גמישות תפעולית מלאה ובכך מעניקים לכם כלקוח את היכולת להתאושש תוך דקות לנקודת זמן עדכנית

 

Encryption at Rest and in Transit

המידע משודר לענן MedOne בצורה מאובטחת על מנת למנוע זליגת נתונים על ידי שימוש בהצפנה אפליקטיבית. הפתרון תומך בהצפנת המידע ביעד בעזרת שימוש במפתחות.

 

Enterprise Grade Solution

רכיב התכנה ב MedOneDR הינו מהמובילים בעולם ומותאם למגוון פתרונות הענן הקיימים בשוק כגון AWS, Azure ו Google Cloud. הפתרון מפותח בישראל (כחול לבן) ומאפשר שכפול נתונים רציף.

MedOneDR אינו רק פתרון לשכפול נתונים. הפתרון מנהל באופן כולל את תכנית ה DR של הלקוח, כולל תהליכי ה Failover ו Failback- לענן.

 

Low TCO:

  • גמישות הפתרון– הפתרון ניתן לשינוי בכל זמן נתון והחיוב הינו לפי השימוש בפועל.
  • עלויות שוטפות נמוכות בזמן שיגרה– עלות הפתרון מורכבת מעלות הרישוי למכונה והאחסון הנדרש לה בענן, לכן הפתרון כלכלי וחסכוני לאורך זמן.
  • רכש ראשוני ותחזוקה– מכיוון שהפתרון מבוסס שירות ענני, אין צורך ברכש חומרה או רישוי מראש. הפתרון משנה את ההוצאה הארגונית מ CapEx ל OpEx ומפנה תקציבים לצרכים אחרים.

Because Backup is not DR

 

2. Secure Browsing 

 

חברת MedOne מציעה שירות Browsing as a Service כחלק ממערכת ההגנה מפני וירוס הכופר.

שירות  זה מקנה לארגון יכולות גלישה מדומות על גבי תשתיות הענן של MedOne הפתרון שלנו
ייחודי קודם כל בכך שהוא כולל אינטליגנציה של אבחנת וניתוב הגלישה הרלוונטית בצורה אוטומטית
ושקופה למשתמש אל הסביבה המדומה, עם מערכת ניהול זהויות, הקניית ביצועים על גבי פרוטוקול
ייעודי, כל זאת עם פרסונליזציה מלאה ועם יכולות השחרת תוכן והלבנת תכנים להעברה )כגון קבצים ועוד

(. למערכת יכולות שליטה מלאות בניטור וניהול הגלישה הכוללת URL Filtering , IP repetition
ניהול כלל הזכיות ושליטה בכל פתרון הגלישה. הגלישה מסופקת על ידי דפדפנים מדומים מסוג IE או
 Chrome על גבי תשתיות הענן של MedOne המערכת מתומחרת לפי שעות גלישה בפועל.

כלל  המוצר הינו מוצר יחיד אשר משתמש בטכנולוגיות של היצרנים המובילים ובעל קונסול ניהול אחוד
ומערכת אחידה אשר פותחה למטרה זו.

היכולות הייחודיות של פתרון ה-Browsing as a Service של MedOne

 

תיאור

היכולת 

מנוע חוקים לגלישה

מנוע חוקים גרנולרי המכיל את מדיניות הלקוח

התממשקות של מנועי הגלישה ב-API יעודי למנועי סריקת התוכן

המערכת יודעת לבצע הלבנת חומרים לפי מדיניויות נבחרת כלפי קבוצות משתמשים ולהעביר את החומרים אל היעד בצורה אוטומטית כלפי הישות הרלוונטית בAPI

יכולת אבחנה של בקשות גלישה הן מ-User Browsing והן מ-System Browsing

המערכת יודעת להכיל חוקים אשר מאפשרים מדיניות שונה כלפי בקשות מהמערכת ומהמשתמש.

שקיפות למשתמש

ההזדהות, הפעלה ועבודה במערכת הינה על ידי מנגנון זיהוי וכניסה אוטומטים לחלוטין ללא צורך בהתערבות המשתמש. המערכת משמרת יכולות/הרשאות /זכויות לפי מדיניות הלקוח כלפי כל האספקטים של השימוש בה.

קונסול ניהול שירות מרכזי.

קונסול ניהול אחד ומרכזי המרכז את ניהול כלל המערכת על כל יכולותיה ממדיניות הגלישה עד לזכיות התוכן (הן הנצפה, הן המועבר והן המועלה ל-WEB).

תקשורת המערכת לWEB

המערכת יושבת בשני צמתי התקשורת של ישראל ולכן איכות ומהירות הגלישה מהן הינה הטובה.

יכולות בדיקת תוכן

יכולות המערכת כוללות file recreation, ניקוי META DATA, סריקות אנטי וירוס גנריות, זיהוי ובדיקת מהימנות של כל סוג קובץ ותכולתו.

ענן בעל תקנים של אבטחת מידע

אנו הענן היחידי בישראל שעומד בתקני אבטחת מידע:

CSA Star, ISO27001, ISO27017, ISO27799, PCI DSS Level 1 (בתהליך אישור)

אבטחה פיזית

הענן נמצא במתקנים המאובטחים והמוגנים ביותר. מתקנים אלו בעלי יכולת שרידות למשך 72 שעות ללא אספקות חשמל ומים מן החוץ

פורטל לניהול עצמי

פורטל מלא לשימוש עצמי על-ידי הלקוח. דבר זה מאפשר ללקוח עצמאות מלאה ומונע בעיות באבטחת מידע

תשלום לפי צריכה

התשלום עבור הפתרון מקצה לקצה על כל רכיביו הוא לפי שעות גלישה בפועל

חיבור Point2Point ממתקן הלקוח לתוך הענן

לצורך יצירת סביבה נפרדת ומאובטחת עבור הלקוח ניתן לחבר אתכם בקו תשתית ישיר בין המתקנים שלכם לבין השירות הענני של MedOne.

קצב גלישה

כיוון שהענן של MedOne מותקן בצומת המידע של ישראל אנו מחוברים לכל ספקי התשתיות בארץ וגם לתשתיות בינלאומיות. בנוסף, אנו מספקים קצב אינטרנט של לפחות 1Gb/Sec

אבטחת מידע

שירות ה-Browsing as a Service מסופק על תשתית ענן שיש בה הצפנה מלאה, הפרדה בין לקוחות, מערכות זיהוי והגנה. בנוסף, כל התחברות למערכת דורשת Two Factor Authentication.

URL Filtering

שירות הגלישה מכיל בתוכו URL Filtering שמאפשר ללקוח לשלוט לאיזה אתרים לפי קבוצות ופרופילים

שירות הלבנת קבצים

שירות ה-Browsing as a Service מכיל בתוכו פתרון הלבנת קבצים. כשמשתמש מוריד קובץ מתוך אתר אינטרנט, הקובץ מועבר להלבנה במערכת הלבנת קבצים. המשתמש מקבל סטטוס בכל שלב של ההלבנה עד לשלב שהקובץ הולבן ונמסר למשתמש

 


2.פתרון הגיבוי כשירות בענן 

השילוב בין כל היכולות הללו הוא ייחודי לשירות ה-Backup as a Service של חברת MedOne

 

פתרון גיבוי הענן – Cloud Backup Release 3 – של MedOneCloud מאפשר מרחב מגוון של תרחישי גיבוי לרבות פיזור גיאוגרפי. הפתרון  הנו פשוט להגדרה והפעלה ומנוהל כולו מתוך פורטל השירות העצמי. הפתרון תומך במערכות ההפעלהWindows  מגרסא 2003 ואילך ושרתי LINUX  של RedHat.

פתרון הגיבוי מאפשר גיבוי של כל שרתים בחוות שרתים המקומית של הלקוח וכלה בעננים השונים.  MedOneCloud מאפשר את צריכת השירות באחד או יותר מ-3 תרחישים אפשריים בהתאם לדרישות: Essential, Advanced ו-Enterprise.

מצורפת טבלה השוואתית בין החלופות:

פתרונות ענן - MedOneCloud